• ZAJECIA POZALEKCYJNE

Elżbieta Andruszewska

czwartek 12.45 - 13.30

Dorota Kowalczyk

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

piątek 13.35 - 14.20

kl. I-VI

Anna Czerniak

• Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość zaszczycili gości w osobach: Burmistrz Choszczna pan Robert Adamczyk, Radny Miasta Choszczna pan Jerzy Miładowski, ks. Proboszcz Grzegorz Galwas.

Corocznie najlepszy uczeń szkoły wyróżniany jest Nagrodą Burmistrza Choszczna. W tym roku tego zaszczytu dostąpił uczeń klasy VI - Jakub Bielawski, który uzyskał najwyższą średnią ocen w tym roku szkolnym., tj. 5,73.

• Szkolny Mistrz Żonglowania

Podsumowaniem rocznego projektu „Cyrk w szkole – żonglować każdy może” było wyłonienie mistrza żonglowania w klasach młodszych i starszych. Sam projekt związany jest z kinezjologią edukacyjną, czyli gimnastyką mózgu. Do przeprowadzonego 21 czerwca konkursu z każdej klasy wyłoniona została trójka najlepszych żonglerów, którzy zmierzyli się ze sobą w wielkim finale. A w nim z klas 0-III najlepszym żonglerem zostałAriel Białkowski z klasy 0, natomiast w klasach IV-VII tytuł z zeszłego roku obronił Jakub Wierucki z klasy VI. Za zwycięstwo uczniowie otrzymali puchary, które zostały wręczone na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.

• SPORTOWE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Dnia 20.06.2018r.w rodzinnym gronie, na świeżym powietrzu i przy grillu kończyliśmy rok szkolny. Spotkanie było okazją do wielu wzruszających pożegnań, ale również doskonałej zabawy. Młodsi koledzy i koleżanki żegnali w ten sposób grupę kończących edukację przedszkolną dzieci. Starszaki obiecały, że będą nas często odwiedzać, więc trzymamy je za słowo. Życzymy im też powodzenia w szkole, gdzie od września rozpoczną swoją przygodę. Po części artystycznej rozpoczęły się konkurencje sportowe podczas których każdy przedszkolak bardzo się starał. Rodzice również wzięli udział w zawodach sportowych. Po wesołym kibicowaniu i sportowych konkurencjach wszyscy otrzymali medale . Były wspólne zdjęcia, słodki poczęstunek, malowanie twarzy, lody, owocowe przysmaki, czyli wszystko to co dzieci lubią najbardziej.

• INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się 21.06.2018 (czwartek) o godzinie 8.30

Uroczystość zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22.06.2018 (piątek) o godzinie 11.00.

Godziny przyjazdu autobusu do szkoły:

Choszczno- 10.15

Stary Klukom- 10.20

Nowe Żeńsko- 10.25

Zwierzyn- 10.30

• Piknik rodzinny trzecioklasistów

Dnia 20.06.2018 r. w piękny, słoneczny dzień na placu w Zamęcinie odbył się piknik rodzinny, w którym wzięli udział uczniowie III klasy wraz ze swoimi rodzinami. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Organizatorami pikniku byli rodzice, którzy przygotowali wspaniały poczęstunek: kiełbaski z grilla, owoce, babeczki, a nawet lody. Na naszych gości czekało wiele atrakcji: wspólny śpiew, taniec, konkurencje sportowe. Wspólne zawody rodziców z dziećmi sprawiły wszystkim wiele radości. Po zawodach wszyscy otrzymali medale.