• ZAJECIA POZALEKCYJNE

       

       RODZAJ ZAJĘĆ

       TERMIN REALIZACJI

       UCZESTNICY

       PROWADZĄCY

          
      ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA


       Programowanie

       
      piątek 13.35 - 14.20

       kl. IV-VI

       Barbara Ukleja

       
      Szkolny Klub Sportowy

       
      czwartek 13.35 - 14.20

       kl. IV-VI

       Sławomir Kolański

      Zajęcia wokalne

       
      czwartek 14.25 - 15.10

      kl. VII

       Paweł Lemiesiewicz

       
      "Matematyka na wesoło 2"

       
      środa 12.45 - 13.30

       kl. II

       Elżbieta Andruszewska

      Eksperymentarium

       
      piątek 13.35 - 14.20

       kl. IV-VI

      Katarzyna Nowakowska

        
        
      WYRÓWNUJĄCE SZANSE EDUKACYJNE:

      wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacja


      Zajęcia wyrównawcze

      poniedziałek  12.45 - 13.30

      kl. I

      Iwona Marciniak

      Zajęcia wyrównawcze z matematyki

       
      wtorek 12.45 - 13.30

       kl. III

       Aleksandra Pieśkiewicz

      Zajęcia wyrównawcze z matematyki


      środa 12.45 - 13.30
       

      kl. I-III 

       Elżbieta Andruszewska

      Zajęcia wyrównawcze z matematyki

       
      czwartek 12.45 - 13.30

       kl. IV

       Dorota Kowalczyk

      Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego


      piątek 13.35 - 14.20
       

      kl. IV 

       Joanna Jandy

      Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego


       poniedziałek 14.25 - 15.10

       kl. IV

      Joanna Szczupakiewicz

      Zajęcia wyrównawcze z matematyki

       
      poniedziałek 13.35 - 14.20

       kl. V i VI

       Dorota Kowlaczyk

      Zajęcia wyrównawcze z matematyki

       
      czwartek 14.25 - 15.10

       kl. VII

       Dorota Kowlaczyk

      Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego


       środa 14.25 - 15.10

       kl. VII

       Joanna Szczupakiewicz

      Zajęcia logopedyczne

       
      wtorek 12.30 - 13.30
      piątek 11.00 - 12.00

       kl. 0-III

      Anna Kozak

      Zajęcia socjoterapeutyczne

       
      środa 13.35 - 14.20

       kl. I-VI

       Anna Czerniak